Yardım

Ödeme

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz sistemimize kaydedilmemektedir. İşlem sadece Bankaların bilgisi dahilinde gerçekleşmektedir.

PTT posta çeki hesabımıza Türkiye'nin tüm postanelerinden 1YTL'ye havale yapabilirsiniz. Buraya yaptığınız ödemeler aynı gün hesabımıza geçer. PTT hesabımız günlük online olarak izlenmekte, ürünleriniz tarafınıza gecikmeden gönderilebilmektedir.

Ödemelerinizi Banka havalesi / EFT yöntemiyle indirimli olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT işlemini tamamladıktan sonra ödemeyi hangi bankaya yaptığınızı tarafımıza Ödeme Bildirim Formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Hesaplarımız günlük olarak kontrol edildiğinden, bu bildirim yapılmadığı durumlarda da ödemeniz izlenebilmekte, ürünleriniz tarafınıza gönderilmektedir.
 
PTT Kargo ile Kapıda Ödeme kuralları ve ücretlendirme

Bu ödeme seçeneği için, ödeme bilgileri sayfamızda  PTT Kargo ile Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde, gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınmaktadır.
Teyid alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Güvenlik nedeni ile yapılacak görüşme kayıt altına alınmaktadır.
www.aktifbebek.com Her Kapıda ödeme siparişini dikkate almakla yükümlü olmadığı gibi sitemizden daha önce alışveriş yapmış müşterilerine öncelik tanıyabilmektedir.
Mesleki açıdan uyulması gereken hususlarda
www.aktifbebek.com menfaati önceliklidir.
Unutulmamalıdır ki teslim alınmayan ürünlerin kargo gidiş ve dönüş bedelini
www.aktifbebek.com ödemek zorunda kalacaktır.
www.aktifbebek.com
Her siparişi göndermekle yükümlü değildir.
Ödeme: PTT Kargo görevlisi, kapınızda ürününüzü size teslim ederken, siparişinizin tutarı olan ücreti sizden Nakit olarak tahsil edecektir.